• 17 czerwca, 2020

Co musisz wiedzieć o rynku nieruchomości komercyjnych

Kupno nieruchomości komercyjnej może być sporym zadaniem, ale wiesz, że musisz dokonać najlepszego wyboru.

Wykorzystanie i operacje, które możesz uzyskać z właściwości, zależą od Twojej zdolności do wskazania właściwych właściwości podczas wyszukiwania. Zacznij od tych wskazówek dotyczących nieruchomości komercyjnych i idź dalej w poszukiwaniu większej wiedzy.Zainwestuj trochę czasu, aby dowiedzieć się, jak działa rynek nieruchomości. Przeczytaj kilka książek lub zasobów internetowych, aby dowiedzieć się, jak najlepiej zainwestować pieniądze w przyszły dom. Pomoże Ci to w udzielaniu pożyczek, sprzedaży i kupna na rynku nieruchomości.Ważną wskazówką, o której należy pamiętać podczas inwestowania w nieruchomości komercyjne, jest kupno nieruchomości z tyloma jednostkami, na ile możesz sobie pozwolić. Jest to ważne, ponieważ wskaźnik dochodów będzie rósł wraz z liczbą wynajmowanych jednostek. Chociaż musisz zapłacić więcej z góry, zwrot z inwestycji będzie znacznie większy.Upewnij się, że wybierasz odpowiedni rozmiar nieruchomości do wielkości Twojej firmy. Nie jest dobrze mieć zbyt małą przestrzeń, ponieważ będzie cię to ograniczać, ale posiadanie takiej, która jest zbyt duża, spowoduje, że zapłacisz dużo pieniędzy za dodatkową przestrzeń, której nawet nie potrzebujesz.Wiesz już, że jesteś zmotywowanym kupującym; teraz wystarczy znaleźć odpowiednio zmotywowanego sprzedawcę, który jest gotowy i chętny do wystawienia i sprzedaży swojej nieruchomości znacznie poniżej wartości rynkowej. Co musisz wiedzieć o rynku nieruchomości komercyjnych

Szukaj właścicieli nieruchomości komercyjnych, którzy mają pilną potrzebę sprzedaży i dlatego są bardziej otwarci na negocjacje.Musisz zdecydować, jaki rodzaj nieruchomości komercyjnej chcesz kupić, zanim jeszcze porozmawiasz z agentem nieruchomości.

Musisz mieć przynajmniej ogólne pojęcie o tym, czego szukasz, aby agent nieruchomości wiedział, jakie nieruchomości Ci pokazać.Kupując nieruchomość komercyjną pamiętaj, że trwają one dłużej niż w przypadku zakupu domu jednorodzinnego. Nie chcesz się niecierpliwić ani spieszyć do czegokolwiek. Nieruchomości komercyjne nie powinny być traktowane jako szybki sposób na zarobienie gotówki. Potraktuj to jako inwestycję.Jak wiele innych rzeczy w życiu, są to specyficzne sezony „sprzedaży” nawet w branży nieruchomości. Dla właścicieli domów jest to zazwyczaj na początku roku, ale w przypadku nieruchomości komercyjnych istnieje większa elastyczność. Upewnij się, że przeprowadziłeś rozeznanie w swojej okolicy, aby zobaczyć, kiedy jest sezon zakupów i sprzedaży.Zainteresuj sprzedających. Chcesz, aby sprzedający rywalizowali o kupno ich nieruchomości, upewniając się, że uzyskasz najlepszą ofertę i najlepsze negocjacje. Jeśli jesteś cenionym kupującym, sprzedający będą cię bardziej poszukiwać niż ty ich szukasz.Sprawdź, czy istnieje odpowiedni dostęp do i z Twojej firmy dla przewidzianych przez Ciebie arterii komunikacyjnych i dostaw. Mogą istnieć bardzo duże pojazdy, które będą musiały uzyskać dostęp do Twojej firmy, a jeśli dostęp do nieruchomości i z niej nie jest wystarczający, warto rozważyć znalezienie innej opcji w wykazach nieruchomości komercyjnych.Jeśli dowiesz się wszystkiego, co możesz o nieruchomościach komercyjnych, znalezienie odpowiedniej nieruchomości komercyjnej dla Twojej firmy może być bardzo proste. Jeśli jednak odmówisz uzyskania właściwych informacji, nie będziesz w stanie podjąć wyszukiwania z ufnością. Jeśli skorzystasz z porad dotyczących nieruchomości komercyjnych zawartych w tym artykule, przekonasz się, że istnieje świetna strategia na udany zakup nieruchomości komercyjnych.