• 28 września, 2022

Apilo – najpopularniejszy i najskuteczniejszy program do wystawiania aukcji Allegro?

Wielu sprzedawców internetowych obecnie przenosi swoje biznesy z offline do online.

 To bardzo dobre posunięcie, ponieważ należy dywersyfikować kanały sprzedażowe i nie opierać swojego biznesu tylko na jednym. Najczęściej poszukują oni portali internetowych, które od razu zapewnią im dostęp do bazy kontrahentów. Jednym z takich portali jest właśnie portal Allegro, gdzie codziennie wykonywane są tysiące transakcji. Ale jak zatem szybko dodać oferty i móc zacząć sprzedawać? Poznaj Apilo (daw.ErpBox), czyli najskuteczniejszy i jednocześnie najpopularniejszy program do wystawiania aukcji Allegro. 

Skuteczny program do wystawiania aukcji Allegro

Obecnie na rynku znajduje się kilka propozycji programów tego typu, które pozwolą na rozwinięcie działalności na Allegro. Jednakże niewątpliwie ErpBox zajmuje tutaj pierwsze, czołowe miejsce w rankingu skuteczności. Oprócz tego, jest to program, który oferuje wiele ciekawych modułów, których celem jest ułatwienie codziennej pracy sprzedawców internetowych. Przeczytaj więcej o jego funkcjach!

Jakie funkcjonalności posiada ten program do wystawiania aukcji Allegro?

  • automatyczne wystawianie faktur,
  • generowanie listów przewozowych,
  • zmiana statusu z zamówienia,
  • aktualizowanie stanów magazynowych,
  • dostęp do zrealizowanych transakcji,

a także wiele innych funkcji które doskonale sprawdzą się w prowadzeniu biznesu online. Należy również wspomnieć o korzyściach, które niewątpliwie będą wynikiem codziennego korzystania w Apilo. Między innymi to przede wszystkim oszczędność czasu – część zadań może być wykonywana w sposób automatyczny lub zaledwie kilkoma kliknięciami. Po drugie, dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze. Jeśli zadania będą wykonywały się niemal samodzielnie, Ty będziesz mógł skupić się na innych elementach. Wyprzedzisz konkurencję, ponieważ nie będziesz musiał skupiać się na z pozoru błahych zadaniach. 

Wypróbuj go za darmo

Dodatkową korzyścią jest fakt, że możesz wypróbować program do wystawiania aukcji Allegro zupełnie za darmo przez okres 21 dni. Wystarczy, że jedynie założysz konto i będziesz mógł cieszyć się i korzystać z niego przez 3 tygodnie. W jednym złożonym systemie otrzymujesz wiele funkcji, które sprawią, że wyprzedzisz konkurencję i rozwiniesz swój biznes. Dlatego nie zwlekaj!