• 1 października, 2022

Must have na każdych zakupach – torba bawełniana!

Zastanów się ile takich toreb papierowych masz w domu, samochodzie czy torebkach? I bardzo dobrze, przydatna jest niemal codziennie.

Jako typowy i najbardziej popularny gadżet świetnie sprawdzi się na otwarcie sklepu, event czy jako opakowanie katalogów przy wizycie u klienta. Firmy inwestujące właśnie w takie gadżety nie muszą się martwić, że będzie on niewykorzystany i promocja pójdzie na marne. Każdy z toreb korzysta lub korzystać musi, bo świat opakowany w plastikowe torebki się kończy.

Must have na każdych zakupach – torba bawełniana!

Forma torby bawełnianej w najbardziej uniwersalnym modelu jest pakowna i łatwa w spakowaniu

Pakowna, czyli sporo codziennych drobnych zakupów pomieści, sprawdza się jako transporter na dokumenty czy jako opakowanie do stroju na ćwiczenia dla dziecka. Łatwa w spakowaniu, bo w momentach nieużytkowych po złożeniu czy zwinięciu zajmuje niewiele miejsca i zawsze może być pod ręką – w schowku samochodowym, w torebce, w koszyku rowerowym.

Firmy coraz częściej wprowadzają ten produkt jako gadżet w stałym katalogu promocyjnym

Pożyteczne, promujące rezygnację z kupowania plastikowych foliówek, mobilna reklama. Postrzeganie firmy, która inwestuje w taki rodzaj promocji jest zatem stosunkowo lepsze. Szukając dostawcy torby dla swojej firmy sprawdzajcie również czy produkt został wykonany z bawełny certyfikowanej. To ważne, ponieważ podnosi bezpieczeństwo dla użytkownika. Mimo, iż trzymając taką torbę w ręku nie będziemy wiedzieli czy owy certyfikat posiada, to wewnętrznie sumienie będziemy mieli czyste, gdy tylko zamówimy sprawdzony produkt dobrej jakości. Kontakt tkaniny ze skórą, żywnością i innymi transportowanymi artykułami przy certyfikowanej bawełnie musi być bezpieczny.