• 2 lipca, 2021

Funkcjonalny dzbanek z filtrem? Sięgnij po Dafi Atri!

Chcesz zadbać o siebie i swoich najbliższych? Dowiedz się, dlaczego dzbanek z filtrem na wodę już dziś powinien znaleźć się w twoim domu.

Wpisz w wyszukiwarce dzbanek dafi classic lub wejdź bezpośrednio na stronę producenta.

Funkcjonalny dzbanek z filtrem? Sięgnij po Dafi Atri!

Dzbanek z filtrem na wodę – odkryj nowe możliwości

Czy wiesz, że Dafi Atri to dzbanek z filtrem na wodę wyprodukowany w Polsce? Firma Dafi od ponad 30 lat tworzy butelki, dzbanki oraz filtry do oczyszczania wody kranowej. Dzięki doświadczeniu, testom oraz wielu badaniom masz pewność, że sięgasz po produkty nie tylko skuteczne, ale i w pełni bezpieczne. Dzbanek Atri to funkcjonalny sprzęt kuchenny, który oczyszcza wodę kranową z nieprzyjemnego smaku i zapachu chloru. W jaki sposób? Za filtrację odpowiedzialny jest filtr (naturalny, powstały z łupin orzecha kokosowego), który nie tylko oczyszcza wodę, ale i pozostawia niezmienioną ilość pierwiastków w niej występujących (m.in. magnez i wapń). Jego opływowy i delikatny kształt w połączeniu z wysokiej jakości technologią działania tworzy produkt nie tylko przydatny w kuchni, lecz również nowoczesny i estetyczny. Ale co może zmienić w twoim życiu? Zyskasz wygodę (smaczna woda zawsze pod ręką), oszczędzasz (możesz obniżyć cenę za litr wody do dosłownie kilku groszy), będziesz EKO (możesz ograniczyć produkcję jednorazowych opakowań), chronisz swoje AGD (neutralizujesz kamień występujący w wodzie kranowej), zapewniasz sobie smaczną wodę na wyciągnięcie ręki!

Dzbanek Atri (dzbanek dafi classic) – co go wyróżnia
Wiesz już, co daje ci dzbanek z filtrem wodę, czas skupić się na dzbanku Atri. Co go wyróżnia i dlaczego właśnie po niego warto sięgnąć. Poznaj 5 powodów:
– Doskonały rozmiar 2,4 l, czyli pojemność, dzięki której zaspokoisz pragnienie ty i twoi najbliżsi
– Odpowiedni kształt, który pozwala trzymać dzbanek filtrujący w drzwiach lodówki
– Jeden filtr zastępuje nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych
– Dzbanek z filtrem (dzbanek dafi classic) na wodę pomaga regularnie nawadniać organizm
– Dzbanek filtrujący pomaga oszczędzać czas i pieniądze oraz pozytywnie wpływać na środowisko

Chcesz już dziś sięgnąć po dzbanek z filtrem? Wpisz w wyszukiwarce dzbanek dafi classic lub wejdź bezpośrednio na stronę producenta https://dafi.pl/produkty/dzbanki-do-filtrowania/atria-24-l/. Wybierz dla siebie, wybierz dla siebie, wybierz dla planety!