• 20 października, 2022

Pomoc detektywa w czasie rozwodu

Biura detektywistyczne mogą specjalizować się w różnych sprawach, często są to rozwody, udowodnienie zdrady, czy też niewłaściwej opieki nad dziećmi.

W tym przypadku mogą być to różnego rodzaju dowody zebrane na potrzeby rozprawy sądowej. Dlatego małżonkowie, którzy się rozwodzą, często korzystają z usług detektywów, aby otrzymać opiekę nad dziećmi, uzyskać lepszy podział majątku, czy też możliwość korzystania ze wspólnych dóbr należących do małżonków. Rozstrzygane mogą być także sprawy o alimenty, wyznaczenie możliwości spotkań z dziećmi.

Zbieranie dowodów przez biuro detektywistyczne

Prywatny detektyw w celu zdobycia dowodów zdrady często prowadzi obserwację z ukrycia, dysponuje on obecnie nowoczesnym sprzętem, takim jak aparaty cyfrowe czy też kamery o wysokiej rozdzielczości. Może wykorzystać także teleobiektywy, aby obserwować osobę z dużej odległości i nie zostać wykrytym. Oczywiście musi działać zgodnie z prawem, dzięki temu zdobędzie dowody, które mogą zostać użyte następnie w sądzie. Detektyw musi być dyskretny, powinien zachować odpowiednią odległość od osoby śledzonej, w przypadku kiedy osoba jest obserwowana przez 24 godziny, często przy sprawie pracuje kilku detektywów. Sprawy, którymi zajmuje się agencja detektywistyczna, mogą dotyczyć różnych przypadków, może być to także odnalezienie dłużnika, który uchyla się od płacenia alimentów. W tym przypadku pomoże nam biuro detektywistyczne Warszawa jest miastem, gdzie możemy liczyć na profesjonalną pomoc prywatnego detektywa.

Podczas rozprawy sądowej może dojść do orzeczenia winnego rozpadu małżeństwa. W tym przypadku sąd zobowiązuje małżonka do alimentacji na rzecz drugiego z małżonków. Alimenty mogą dotyczyć także dzieci, dodatkowo może być to także ograniczenie władzy rodzicielskiej. Dlatego są to istotne sprawy, w które warto zaangażować prywatnego detektywa. Dodatkowo detektyw może złożyć zeznania przed sądem, przechylić szalę zwycięstwa na stronę swojego klienta.

Osoby, które poszukują więcej informacji na temat usług oferowanych przez biuro detektywistyczne, mogą odwiedzić stronę prywatnydetektyw.pl, gdzie znajdą wiele informacji dotyczących usług. Możemy dowiedzieć się, w jaki sposób wygląda współpraca z detektywem, raportowanie, zbieranie dowodów. Z usług detektywów korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy, które poszukują informacji o kontrahentach, chcą zadbać o większe bezpieczeństwo.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie
Pomoc detektywa w czasie rozwodu

Detektyw Warszawa BDR

ul. Raszyńska 3
02-026 Warszawa
tel. 22 188 18 23
biuro@detektyw.com.pl