• 24 października, 2022

Wypoczynek w Trzęsaczu nad Bałtykiem

Turyści udający się nad Bałtyk poszukują piaszczystych plaż, dobrego zaplecza hotelowego, ciekawych atrakcji dodatkowych, czy też możliwości skorzystania ze SPA, różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych.

W Trzęsaczu, który znajduje się niedaleko Rewala, znajdziemy bardzo wygodny hotel ze SPA, który oferuje wypoczynek w pokojach, apartamentach, dostępne są również do wynajęcia domki.

Wypoczynek w Trzęsaczu nad Bałtykiem

Gdzie zatrzymać się w Trzęsaczu?

W Trzęsaczu znajduje się nowoczesny ośrodek SPA Villa Hoff. Zabiegi SPA bardzo pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie, możemy ożywić naszą skórę, skorzystać z masażu, różnych zabiegów, które wykorzystują przykładowo kwas hialuronowy, pozwolą odżywiać, nawilżać naszą skórę, będą to także zabiegi, które pozwolą na redukcję zmarszczek. Znajdziemy także zabiegi, które dedykowane są dla cery tłustej, w tym przypadku można zastosować kannabinoidy, kwas salicylowy oraz japoński węgiel ubame.

Stosowane są zabiegi intensywnie nawilżające, przeciwzmarszczkowe, które pomagają stymulować odbudowę komórek skóry, wygładzają, pomagają odzyskać witalność. Możemy skorzystać także z masaży peelingujących, które bardzo dobrze wpływają na naszą skórę, dodatkowo mogą być to specjalne masaże w profilaktyce rozstępów oraz cellulitu. Dostępny jest także zabieg detoksykujący, który będzie oczyszczał nasz organizm, w tym przypadku wykorzystuje się alpejskie błoto mineralne, które pozwala na zregenerowanie naszych komórek, nawilża skórę, są to zabiegi, które przeciwdziałają starzeniu się. Kąpiel w błocie zalecana jest osobom, które cierpią na bóle mięśni, bóle reumatyczne, jest to zabieg, który poprzez minerały wzmocni także nasz układ immunologiczny. Oferowane są także masaże dla sportowców, które bardzo dobrze sprawdzają się po treningu, pomagając w odprężeniu, bardzo dobrze wpływają na regenerację mięśni.

Ośrodek Villa Hoff przygotował dla swoich klientów wiele atrakcji, oprócz SPA znajdziemy tu bardzo wygodne apartamenty, pokoje, istnieje również możliwość wynajęcia dużych domków o powierzchni 70 m2. Szczegóły oferty znajdziemy na stronie https://villahoff.pl/villa-hoff/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci?NewsID=64989, jest to bardzo dobre miejsce jeżeli wybieramy się na wakacje do Trzęsacza, znajdziemy tu wygodną bazę noclegową.