• 9 lutego, 2022

Skuteczne gadżety reklamowe

Wiele firm jako nośnik reklamy wykorzystuje różnego rodzaju gadżety, rozdajemy naszym klientom długopisy, smycze, różnego rodzaju drobiazgi, które mają na celu utrwalić pamięć o naszej firmie, często znajduje się tam nasze logo oraz dane kontaktowe.

Oczywiście warto zwrócić uwagę, iż nie wszystkie gadżety reklamowe są popularne. Niektóre z nich są praktycznie niezauważane przez klientów przykładowo na targach, dlatego długopisy czy też smycze są coraz mniej skuteczne. Coraz częściej sięgamy po słodycze reklamowe, które z pewnością szybko znikną z naszego stoiska na targach czy też spotkaniach branżowych.

Skuteczne gadżety reklamowe

Okolicznościowe krówki ślubne i słodycze reklamowe

Jako gadżet reklamowy wykorzystuje się wiele popularnych słodyczy, mogą być to cukierki, krówki oraz czekoladki. Oczywiście możemy wykonać oryginalne opakowania, papierki na cukierki. Warto zwrócić uwagę, iż zakup cukierków czy też przykładowo krówek to dość niski koszt jeżeli weźmiemy pod uwagę cenę jednostkową. Możemy zamówić przykładowo 5, 10 czy też 15 kg cukierków, które będziemy mogli rozdać podczas spotkań biznesowych, targów oraz szkoleń. Naturalnie bardzo popularne są mniejsze czekoladki czy też duże bombonierki. Nasi potencjalni klienci chętniej poczęstują się cukierkiem niż włożą do kieszeni kolejny długopis.

Bardzo popularnymi słodyczami w naszym kraju są krówki, są wyrabiane z mleka, cukru oraz masła, jest to prosty przepis, który znany jest od ponad 100 lat. Dużą popularnością cieszą się krówki z personalizowanymi papierkami, które możemy wykorzystać jako gadżety firmowe. Dodatkowo także zamawiane są często z okazji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, może być to przez chrzest, pierwsza komunia święta czy też urodziny naszego dziecka. W tym przypadku możemy wykonać własny projekt lub też skorzystać z gotowych projektów, które sprzedawcy gadżetów tego typu oferują na swoich stronach internetowych.

Firmy oferujące słodkie gadżety reklamowe często posiadają w swojej ofercie także krówki ślubne, które mogą być wyjątkowym podarunkiem dla gości weselnych, możemy dodatkowo zapakować je w ozdobne pudełeczka. Z pewnością będzie to świetny pomysł jeżeli poszukujemy czegoś wyjątkowego.